Przewody wysokociśnieniowe

Węże hydrauliczne wysokociśnieniowe

Firma Hydronex od wielu lat zajmuje się produkcją solidnych przewodów hydraulicznych spełniających najwyższe normy bezpieczeństwa. Dostarczamy również bardzo wytrzymałe węże i przewody wysokociśnieniowe, świadcząc jednocześnie usługi ich profesjonalnego zakuwania. Nasze produkty to kompletne rozwiązania zabezpieczone oplotem, przeznaczone do pracy w systemach nisko-, średnio- oraz wysokociśnieniowych.

Zakuwanie przewodów hydraulicznych

Instalacje pracujące pod bardzo wysokim ciśnieniem wymagają elementów transmisyjnych o bezwzględnie wysokiej szczelności i odporności na warunki panujące na zewnątrz. Dlatego też zakuwanie przewodów hydraulicznych, mimo że nieskomplikowane, jest bardzo istotną częścią  produkcji.
Pierwszym etapem procesu jest nadanie przewodowi pożądanego wymiaru poprzez precyzyjne przycięcie. Następnie wewnątrz węża umieszczana jest specjalna metalowa końcówka oraz tulejka zaciskowa. Potem następuje właściwe zakucie przy użyciu specjalistycznego przyrządu – zaciskarki lub zakuwarki. W efekcie uzyskujemy szczelne połączenie wszystkich części.
Do zakuwania używa się różnego rodzaju końcówek różniących się parametrami – średnicą, długością i specyficznymi właściwościami materiału oraz metodą montażu. Wszystko zależy od potrzeb – istnieją zarówno rozwiązania instalowane „na stałe”, jak i zakończenia z możliwością łatwego demontażu.

Produkcja przewodów hydraulicznych

Wieloletnie doświadczenie i wiedza sztabu inżynierów i specjalistów sprawiają, że produkowane przez nas węże hydrauliczne wysokociśnieniowe mają bardzo dobre parametry użytkowe. Są odporne zarówno na działanie wilgoci oraz korozję, jak i substancje chemiczne powszechnie występujące w przemyśle ciężkim.
Mamy świadomość, że właściwy przepływ płynów pod wysokim ciśnieniem wymaga utrzymania norm bezpieczeństwa i jakości na każdym etapie produkcji. Oferowane przez nas rozwiązania są wykorzystywane m.in.:

  • w systemach wysokiego ciśnienia klasy przemysłowej,
  • do maszyn budowlanych i rolniczych oraz wózków widłowych,
  • przy budowie skomplikowanych urządzeń i systemów produkcyjnych.

Dzięki zastosowaniu dodatkowej ochrony w postaci oplotów stalowych dajemy Ci gwarancję, że nasze przewody przyczynią się do podniesienia niezawodności Twojego systemu.

Hydronex produkcja przewodów hydraulicznych to nie tylko nastawienie na sprzedaż, lecz codzienny rozwój produktów wysokociśnieniowych dla zakładów produkcyjnych i maszyn przemysłowych. Jeżeli Twoim celem jest wysokie bezpieczeństwo i niezawodność, to zapraszamy do podjęcia współpracy z nami! Nasi doradcy czekają na Twój telefon.