Naprawa rozdzielaczy hydraulicznych

Regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych

Niezmiernie istotnym elementem systemów wysokociśnieniowych jest zawór zwany rozdzielaczem hydraulicznym. Jego podstawowym zadaniem jest kontrola przepływu cieczy w układach maszynowych. Pozwala on skierować substancję roboczą dokładnie tam, gdzie jest ona akurat potrzebna.
Występuje praktycznie we wszystkich systemach spotykanych w różnych branżach – budowlanej, rolniczej, górniczej, a także w przemyśle ciężkim. Efektem ich pracy jest możliwość łatwego sterowania m.in. wózkami widłowymi.

Regeneracja zaworów hydraulicznych

Profesjonalna regeneracja i naprawa rozdzielaczy hydraulicznych to dziedzina, w której mamy bardzo duże doświadczenie. Możemy w szybki i bezinwazyjny sposób usunąć każdą usterkę, dzięki czemu unikniesz kosztownych przestojów pracy maszyn i linii produkcyjnych. Sprawne działanie zawdzięczamy zespołowi wykwalifikowanych techników-serwisantów oraz specjalistycznemu zapleczu sprzętowemu.
Sterowanie przepływem oleju, wspomaganie pomp, a także rewersja ruchu to wymagające zadania, jakie są stawiane przed rozdzielaczami dla układów wysokich ciśnień. Duże obciążenia sprawiają, że bez odpowiedniego serwisu mogą łatwo ulec awarii, a bez nich działanie produkcji jest niejednokrotnie niemożliwe. Dlatego warto korzystać z zaufanych, profesjonalnych usług serwisowania zaworów.

Serwis rozdzielaczy i zaworów hydraulicznych

Od wielu lat zajmujemy się naprawą oraz regeneracją elementów wchodzących w skład:

  • wózków widłowych,
  • maszyn drogowych oraz budowlanych,
  • sprzętu rolniczego i leśnego,
  • zamiatarek i solarek,
  • koparko-ładowarek,
  • pras hydraulicznych,
  • żurawi HDS,
  • dźwigów leśnych i ciągników rolniczych.

Jesteśmy w stanie naprawić zarówno tradycyjne układy sterowane manualnie, jak i bardziej zaawansowane, oparte o instalacje elektryczne czy sterowanie mikroprocesorowe.
Oferujemy zarówno doraźne usuwanie nagłych usterek, jak i kompleksową, gruntowną odnowę podzespołów maszyn. Regeneracja elementów hydraulicznych obejmuje naprawę zaworów, pomp zębatych, łopatkowych oraz tłoczkowych, a także silników orbitalnych, zębatych i opartych o mechanizmy tłoczkowe. Do każdego przypadku podchodzimy z tym samym profesjonalizmem, naprawiony element, przed oddaniem do klienta przechodzi jeszcze szereg testów jakościowych.

Skorzystaj z usług naszego serwisu hydraulicznego

Serwisujemy zarówno stacjonarne, jak i mobilne urządzenia oparte o układy hydrauliczne. Dysponując specjalistycznym zapleczem i mobilnym warsztatem jesteśmy w stanie podjąć się każdej naprawy, realizując usługę ekspresowo i w pełni profesjonalnie. Jeżeli poszukujesz serwisu, który zapewni Ci obsługę na najwyższym poziomie – zapraszamy do nas!